Odwiedziny przedszkolaków z Zespołu Szkół w Radzyniu Chełmińskim

Dzisiaj naszą bibliotekę odwiedziła najmłodsza grupa przedszkolaków Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim – grupa Biedronki.

To kolejne spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Bibliotekarka Marlena Angowska zaprezentowała przedszkolakom teatrzyk Kamishibai – dzisiaj była to bajka Calineczka, były też biblioteczno-bajkowe zagadki. Nie zabrakło także zwiedzania biblioteki i poznawania jej najciekawszych zakątków.

Dziękujemy małym gościom za odwiedziny, wspólną zabawę i uśmiechy.

Szczególne podziękowania kierujemy również do Pań Ani – wychowawczyni grupy oraz Pani Asi za wspólnie spędzony czas i miłą współpracę.

Serdecznie zapraszamy ponownie do naszej biblioteki!