Dzisiaj naszą bibliotekę odwiedziła najmłodsza grupa przedszkolaków Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim – grupa Biedronki.
To kolejne spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Bibliotekarka Marlena Angowska zaprezentowała przedszkolakom teatrzyk Kamishibai – dzisiaj była to bajka Calineczka, były też biblioteczno-bajkowe zagadki. Nie zabrakło także zwiedzania biblioteki i poznawania jej najciekawszych zakątków.
Dziękujemy małym gościom za odwiedziny, wspólną zabawę i uśmiechy.
Szczególne podziękowania kierujemy również do Pań Ani – wychowawczyni grupy oraz Pani Asi za wspólnie spędzony czas i miłą współpracę.
Serdecznie zapraszamy ponownie do naszej biblioteki!

